Гальмівна рідина гігроскопічна і має властивість притягувати вологу, через що знижується температура закипання і призводить до поломки гальмівної системи. Отже зі збільшенням терміну служби автомобіля, показники замерзання знижуються з – 40 градусів до мінімуму. Тому бажано робити заміну гальмівних і охолоджувальних рідин раз на рік.
Обов'язково, бо літня гума при мінусових температурах стає жорсткою, зачеплення з льодом немає, від цього стає більше шансів потрапити в ДТП.
Так, заміна трансмісійних масел потрібна обов’язково, але кілометраж до заміни залежить від конкретного автомобіля. Тому треба дивитись регламент встановлений виробником автомобіля.
Свічки запалювання бувають різні, деякі свічки треба міняти при досяганні 15 000-20 000 км. пробігу, а деякі можливо використовувати до 100 000 км. Ігнорування заміни свічок запалювання призводить до нестійкої роботи двигуна, та збільшенням витрати палива.
Все залежить від регламенту зазначеному виробником автомобіля. Зазвичай цей кілометраж варіюється від 60 000 до 120 000 км. Ігнорування заміни ременя ГРМ може привести до повного пошкодження двигуна.
Полірування автомобіля видаляє дрібні подряпини і надає блиск автомобілю, та робиться за виключно за бажанням власника автомобілю.
Обробка кузова від корозії рекомендується фахівцями тому що така обробка подовжує життя кузову рятуючи від корозії.
Заправляти кондиціонер автомобіля рекомендовано один раз на рік, також не забувати про чистку радіаторів.
Ігнорування чистки паливної системи, так як і заміну свічок запалювання, призводить до провалів в роботі двигуна і витраті палива, тому чистка паливної системи автомобіля потрібна.
Ми не рекомендуємо проточувати гальмівні диски, бо після проточки диск стає ще тонше і при різкому гальмуванні, диск поведе і почнеться биття при гальмуванні. У підсумку все-таки доведеться купити новий диск.
+38 (096) 519-69-69