Адаптація Ford Power Shift

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Адаптація Ford Power Shift

  У таких автомобілях, як Ford Focus 3, Ford Focus 4, Ford Fiesta, Ford EcoSport встановлена ​​6-ти ступінчаста РКПП, яка має подвійне сухе зчеплення. Павершифт DPS6 6DCT250 – це нова розробка коробки перемикання передач, яка відмінно себе зарекомендувала.

  За рахунок подвійного зчеплення та електромеханічного приводу виходить зменшити витрату палива більш ніж на 20%. Комфортна в експлуатації як стандартна КПП, але водночас високоефективна як механічна коробка передач.

  Представляємо вашій увазі 6-ступінчасту РКПП, так само з подвійним зчепленням, але вже мокрим. Powershift MPS6 6DCT450 сумісна з такими автомобілями моделями Ford: Куга, Мондео, S-Max, Гелаксі. З такою коробкою є можливість перемикати передачі вручну. За рахунок подвійного зчеплення передачі перемикаються плавно та без надриву.

  Як і будь-який механізм, зчеплення має властивість зношуватися. Якщо при перемиканні передач з’явилися смикання або характерні поштовхи – час провести процедуру адаптації механізму зчеплення. Бажано проводити цю процедуру своєчасно через кожні 30 тис.км.

  Варто знати, що у разі заміни ТСМ настійно рекомендуємо також провести адаптацію.

  Так само трапляється збій налаштувань РКПП через повний розряд акумулятора. Щоб уникнути через це пошкоджень механіки, терміново зверніться до нашого автосервісу. Iron Service попередить подальші поломки і проведе адаптацію роботизованої коробки перемикання передач.

  Довіряйте свій автомобіль лише спеціалістам. СТО Iron Service гарантує вам якісне обслуговування за адекватними цінами. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи, тому ми беремося навіть за найскладніші випадки. У нашому СТО є все необхідне, щоб спочатку провести діагностику, а потім якісний ремонт вашої машини. Швидко, професійно та з гарантією якості повернемо ваш автомобіль у справний стан.

  +38 (096) 519-69-69