Активація прихованих функцій VAG

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Активація прихованих функцій VAG

  Автомобілі таких марок як Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche входять до складу концерну VAG. Характерним є те, що їхнє комплектування досить обмежене. Такий собі рекламний хід. Пов’язано це з тим, що чим більше функцій і опцій у автомобіля, тим вища його ціна. Тому зазвичай прості комплектації не є мега функціональними, крім того їх можливості спеціально применшують.

  Дуже часто можна виявити приховані або зовсім відключені функції. Неправильне налаштування так само негативно позначиться на функціональності автомобіля.

  Наш автосервіс пропонує послуги кодування функцій та модифікацію налаштувань вашого автомобіля. Також майстри СТО Iron Service зможуть активувати приховані опції, тим самим розширити функціональність транспортного засобу. Всі ці маніпуляції дозволять розширити можливості машини, які притаманні кращим комплектаціям або навіть спортверсіям.

  Активація додаткових функцій

  Для кожного автомобіля цей перелік дуже індивідуальний. Тому наведемо для прикладу перелік налаштувань, які можна змінити:

  • можливість відключення функції star/stop;
  • увімкнення ближнього світла в будь-яких режимах;
  • можливість опускати дзеркало, щоб воно фокусувалося на колесі (при їзді заднім ходом);
  • інформацію про температуру масла можна вивести на головний екран;
  • можливість активувати штатний графічний парктронік;
  • супровід звуковим сигналом під час закриття або відкриття автомобіля;
  • налаштування підсвічування протитуманок залежно від повороту, та багато іншого.

  Звертаючись до Iron Service, можете бути впевненими у нашому професіоналізмі та грамотному підході у будь-якій ситуації. У нас працюють лише найкращі фахівці, які беруться за найскладніші випадки та дають гарантію якості на всі ремонтні роботи та послуги.

  Чекаємо на Вас в Iron Service для покращення опцій вашого транспортного засобу. Запевняємо, у вас з’явиться відчуття, ніби ви придбали новий автомобіль.

  +38 (096) 519-69-69