Діагностика автомобілів Ford

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Діагностика автомобілів Ford

  Марки автомобілів Форд відомі своєю бездоганною якістю, надійністю за будь-яких дорожніх умов та шикарним функціоналом. Для того щоб транспортний засіб не виходив з ладу і не підвів вас у непідходящий момент, своєчасно проходьте ТО.

  Наш автосервіс оснащений спеціалізованим обладнанням, завдяки якому можна виявити всі несправності та вчасно провести якісний ремонт.

  Запрошуємо вас до СТО Iron Service для комп’ютерної діагностики вашого автомобіля. Послуга включає діагностику:

  • Двигуна та його вузлів;
  • електросистеми та приладів;
  • ходової та її окремих деталей;
  • гальмівної системи.

  А також проводиться перевірка рівня різних технічних рідин.

  Чому варто звернутися саме до нашого автосервісу?

  Фахівці СТО Iron Service мають великий досвід у роботі з автомобілями даного бренду. Наші висококваліфіковані майстри беруться за найскладніші випадки. А найновіше спецобладнання допомагає зробити всі роботи швидко та якісно. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками деталей, запчастин та інших необхідних рідин та матеріалів.

  Планове ТО, а також діагностику автоматичної коробки перемикання передач автомобіля Ford рекомендуємо проводити своєчасно та регулярно. Важливим моментом є врахування рекомендацій щодо експлуатації авто.

  При комп’ютерній діагностиці двигунів автомобілів Ford майстер перевіряє двигун та його систему управління. Після цього перевіряють топливну систему та її функціональність. Також доступна окрема послуга, а саме діагностика коробки автомат. При плановому ТО діагностується підвіска, стан усіх технічних рідин та рівень масла у двигуні.

  Наш автосервіс проведе якісну діагностику автомобіля Ford. Своєчасне звернення до фахівців гарантує тривалий термін експлуатації транспортного засобу. Чекаємо на вас в Iron Service у Києві. Запевняємо, ви залишитеся задоволені, до того ж, на всі наші послуги ми даємо гарантію якості.

  +38 (096) 519-69-69