Ремонт ABS

Диагностика ABS
Диагностика ABS

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт ABS

  Система ABS необхідна для захисту коліс від різкої блокування під час гальмування, допомагає зберігати динамічну стабільність, робить автомобіль більш слухняним, підвищує керованість на проблемних ділянках.

  У разі наявності несправності система подає сигнал датчикам на приладовій панелі. Навіть сам автовласник може визначити проблему, але її усунення краще довірити досвідченим майстрам. Звертайтеся в наш сервісний центр, якщо помітили несправність будь-якого вузла машини, в тому числі блоку ABS.

  У нашому штаті працюють виключно професіонали своєї справи, які швидко виявлять причину поломки, навіть якщо вона неявна, і виконають заміну окремих елементів, встановивши на їх місце запчастини з гарантією. Працюємо завжди швидко без шкоди для якості.

  Причини поломки і ремонт ABS

  Не в наших правилах вводити в оману своїх клієнтів, тому не будемо залякувати вас страшними наслідками, якими загрожує вихід з ладу АБС. При поломці вона просто відключиться і гальмівна система буде працювати в звичайному режимі. Ризик полягає лише в тому, що водій може забути про те, що АБС відключилася, і переоцінити свої сили під час руху на складній місцевості.

  У разі якщо АБС не відключиться, а сигнали від коліс будуть подаватися некоректно, тоді гальмування може відбуватися за досить небезпечним сценарієм. Тому краще поквапитися до СТО, щоб швидко усунути проблему і насолоджуватися безпечною їздою за кермом.

  Якщо в системі спостерігається порушення, то АБС сигналізує про це індикатором. Індикатор буде горіти протягом шести секунд. Завдання фахівця не тільки виявити причину неполадки і ліквідувати її, але також видалити дані про помилку з пристрою, що запам’ятовує помилки автомобіля.

  Основні причини несправності АБС:

  • обрив проводу датчика ABS;
  • несправний блок контролера;
  • вийшли з ладу колісні датчики;
  • відбулося окислення контактів;
  • різна ступінь зносу покришок, через що сигнал подається неправильно;
  • елементи системи пошкоджені механічним шляхом;
  • відбулися збої в насосі АБС.

  Ремонт ABS включає в себе аналіз всіх компонентів, а не тільки вийшовшого з ладу елемента. Після виявлення неполадок майстер виробляє усунення поломки, а якщо це неможливо, встановлює нову деталь замість тої що вийшла з ладу. Незважаючи на те, що система ABS виступає в якості важливої частини ходової, вартість її ремонту зазвичай невелика, і це ще один аргумент на користь того, щоб не відкладати візит до авто-майстерні.

  Іноді ремонт ABS потребуе всього лиш заміни датчиків, які встановлені на кожному колесі, та пов’язані з основним блоком системи. Колісні сенсори необхідні, щоб передавати інформацію про швидкість обертання коліс. Блок теж може бути пошкоджено і неправильно зчитує сигнали. Але якщо з датчиками і блоком все в порядку, тоді майстер перевіряє, чи немає пошкоджень проводка.

  Якщо фахівець виявляє поломку в датчику, то намагатися його відремонтувати не має сенсу – в цьому випадку необхідна заміна. У нашому сервісному центрі проводиться повна діагностика несправностей, аналізуються коди помилок і проводиться відповідний ремонт. Ми маємо всі необхідні інструменти і навички, щоб запропонувати оптимальне рішення проблеми, незалежно від її складності.

  Скоріше записуйся до нас на ремонт ABS в Києві та отримай якісну послугу з гарантією.

  Вартість ремонту

  Ремонт блоку управління ABS/ESP

  від 250₴

  Залишити заявку

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   +38 (096) 519-69-69