Ремонт АКПП

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт АКПП

  Технологічно ремонт АКПП в Києві в нашому СТО займає один робочий день, проте буває ряд винятків, про які ми попереджаємо клієнта заздалегідь. Ми виробляєм повний цикл відновлення автоматичної коробки передач, тому що все робочі потужності зосереджені в нашому СТО. Тут ми проводимо діагностику, розбираємо агрегат і відновлюємо до заводських характеристик.

  На всі види робіт надається гарантія. У розпорядженні наших механіків знаходиться необхідне обладнання, а також знання і досвід, набуті за роки роботи з різними марками авто і великим різноманіттям поломок. Наші фахівці постійно підвищують кваліфікацію, тому нерозв’язних проблем для них не існує.

  Як проводиться ремонт АКПП

  Ремонт АКПП складається з ряду етапів, які слідують після ретельної діагностики агрегату. Наші механіки ніколи не приписують агрегату проблем, яких він не має – ми завжди максимально точні в постановці діагнозу і чесні з клієнтом.

  Ремонт АКПП включає в себе такі етапи:

  • дефектовка зі звітом клієнту;
  • розбір коробки з поясненнями, які деталі зламані;
  • ремонт деталей або заміна новими;
  • перевірка працездатності.

  Після ремонту або під час нього ми є пояснимо, з якої причини сталася поломка і як запобігти подібний інцидент в майбутньому. Наші експерти володіють великим досвідом роботи з АКПП різних моделей. У нашому автосервісі є все необхідне обладнання і запчастини, щоб усунути будь-яку поломку. Ми завжди чітко дотримуємося прайсу і заздалегідь обговорюємо з клієнтом вартість послуг.

  Причини звернутися до нас:

  • машина пробуксовує;
  • задня передача не працює;
  • автомобіль рухається з однаковою швидкістю;
  • при включенні з’являються поштовхи;
  • авто реагує стусанами на перемикання;
  • машина рухається ривками;
  • чується наростаючий гул;
  • чується металевий шум.

  Ці та інші несприятливі ознаки свідчать про те, що пора звернутися за допомогою до фахівців з ремонту АКПП.

  Механік встановить причину несправності АКПП і продумає стратегію її усунення. Для цього використовується спеціальне обладнання, комп’ютерна діагностика і тест-драйв автомобіля. Для детального виявлення прихованих поломок, а також зносу деталей трансмісію необхідно зняти і розібрати.

  Подальший ремонт узгоджується з клієнтом, після чого проводиться усунення несправностей і перевірка працездатності трансмісії. Потім передаємо машину клієнта і оформляємо гарантію на виконані роботи та встановлені деталі.

  Звертаючись в наш автосервіс, ви значно знизите витрати на ремонт АКПП в Києві і вбережете себе від ризику отримати неякісні запчастини.

  Вартість ремонту

  Діагностика та ремонт АКПП

  від 1 500₴

  Залишити заявку

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   +38 (096) 519-69-69