Ремонт блоків ABS Ford

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт блоків ABS Ford

  У автомобілях Ford встановлені блоки ABS/ESP (ATE). Згодом гідравлічна складова блоку управління може вийти з ладу. Це відбувається через значний пробіг автомобіля і його тривалої експлуатації в цілому.

  Як визначити поломку блоків? Спочатку несправність може проявити себе і зникнути при їзді. Але лампочки ABS/ESP горітимуть. Вас має це насторожити. Рекомендуємо не чекати остаточної поломки, а відразу ж звертатися до фахівців у наш Iron Service.

  Найчастіше при діагностиці видає помилку С1095 (поломка двигуна та реле насоса та некоректна робота ланцюга живлення). Причиною цього може бути попадання гальмівної рідини в двигун блоку через протікання манжетів насоса. Тим самим забитий дренаж не може пропустити рідину назовні. Навіть ремонт мотора та його заміна не матиме жодного сенсу, через неможливість поміняти сальники.

  Інтернет має дуже багато інформації про цю проблему і навіть як самостійно усунути цю несправність. Але ми настійно не рекомендуємо займатися «самолікуванням», а радимо звертатися до майстрів з досвідом.

  Що ж робити у такому разі? Найправильніше рішення в цій ситуації це замінити гідравлічну складову блоку ABS Ford. Це забезпечить його справну та багаторічну роботу надалі.

  В Iron Service працюють професіонали своєї справи, які швидко виявлять проблему та легко її усунуть. Адже наш автосервіс оснащений усім необхідним для якісного ремонту автомобіля. Ми відповідаємо за надані нами послуги, і нам важливо, щоб ви залишилися задоволеними, тому працюємо з гарантією.

  Чекаємо на вас у нашому СТО Iron Service у Києві.

  +38 (096) 519-69-69