Ремонт двигуна

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт двигуна

  Ремонт двигуна – це  відновлення всіх заводських характеристик агрегату. Для вирішення цього завдання потрібно проведення ряду операцій, в тому числі розібрати двигун і промити його деталі. Процедура проводиться в спеціальній мийці для двигуна, куди поміщаються окремі елементи агрегату і обробляються гарячим розчином.

  Після мийки в обов’язковому порядку проводиться перевірка головки блоків циліндра на наявність тріщин. Ця процедура називається змалювання і проводиться в спеціальному верстаті за допомогою тиску повітря. Потім проводиться дефектовка всіх інших деталей, для якої потрібно високоточне обладнання. Щоб достовірно визначити всі дефекти, в тому числі неявні, потрібен досвід кваліфікованих фахівців.

  Як проводиться ремонт двигуна

  При капітальному ремонті двигуна необхідно провести роботу майже з кожним вузлом механізму. Як правило, таке серйозне втручання потрібне, коли автомобіль був тривалий час в експлуатації і двигун при значному пробігу встиг зноситися. Така необхідність може виникнути в тому числі при некоректній експлуатації – тобто, в разі якщо не здійснювалася своєчасна заміна масла, охолоджувальної рідини, свічок і т.д.

  Водіння машини на знос, експлуатація в зимовий період без необхідного прогріву також є несприятливим фактором для двигуна.

  Ознаки поломки двигуна:

  • неможливо швидко прогріти автомобіль і завести його з першого разу;
  • лунають підозрілі шуми в двигуні;
  • машина втратила колишню потужність;
  • автомобіль працює нестабільно: з поштовхами, стрибками, смикається;
  • паливо витрачається швидше;
  • відповідний індикатор на панелі сигналізує про проблему;
  • електронна система сигналізує про необхідність збільшити тиск і кількість масла.

  Якщо ви виявили хоча б один із зазначених раніше «симптомів», то це прямий сигнал до того, що потрібно терміново звернутися в наш сервісний центр. Наша майстерня оснащена високоточною електронікою для визначення неполадок, пов’язаних з роботою автомобіля. У нашому штаті тільки кваліфіковані фахівці, які швидко визначать проблему і швидко її усунуть.

  При виникненні необхідності замінити деталі, використовуються тільки оригінальні запчастини або надійні аналоги з гарантією якості. Всі роботи проводяться в короткі терміни, незалежно від складності поломки. Наші майстри завжди ретельно дотримуються технологічний процес.

  Наш автомобільний сервіс відновить будь-який двигун з будь-якою несправністю, за умови, що вона піддається ремонту. 

  Чекаємо Вас на ремонт двигуна в Києві в нашому СТО Iron Service.

  Вартість ремонту

  Ремонт двигуна

  дізнайтесь після консультації

  Залишити заявку

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   +38 (096) 519-69-69