Ремонт рами позашляховика

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Ремонт рами позашляховика в Iron Service

  За рахунок несучої рами, на яку встановлюють позашляховики, досягається максимальний рівень комфорту, а також безпеки. Так як рами виробляють із міцної сталі, ремонт цієї складової може бути досить трудомістким. Замінити деформовану деталь на б/в неможливо. А все тому, що вона є номерною і зареєстрована в документах машини. Є варіант замовити нову раму у виробника, але будьте готові до клопоту та великих витрат. Адже вам доведеться займатися розмитненням, а потім реєструвати нову деталь у документи вашого автомобіля. Що ж робити?

  Iron Service спеціалізується на ремонті та відновленні рамних конструкцій, що дозволить вам швидше і дешевше усунути проблему, ніж замовляти нову раму. У нашому автосервісі працюють висококваліфіковані майстри, які професійно виконають навіть складну роботу. Ми маємо новітнє обладнання, за допомогою якого досягається найкращий результат відновлення несучої рами.

  Відновлення рами відбувається таким чином:

  • спочатку демонтуються кузовні елементи машини (частково чи повністю);
  • далі проводиться діагностика безпосередньо самої рами (оцінюють загальний стан рамної конструкції, а також перевіряють її на наявність механічних ушкоджень і навіть мікротріщин);
  • далі проводять рихтування, ремонт та відновлення рами.

  Деформація рамної конструкції може бути: бічною, вертикальною, діагональною, крученою. Саме від цього залежить подальший порядок відновлення цієї деталі. Простішим вважається виправлення бічних та вертикальних деформацій. Але важливо, щоб цією справою займався досвідчений фахівець, який відчуває метал. Таким чином, він зможе правильно розподілити навантаження на раму і без проблем відновити деформовану деталь.

  Трапляються випадки, коли рамна конструкція пошкоджена частково. Наприклад, можуть постраждати від деформації монтажні отвори, опорні балки, або передні так звані ікла. Так само можуть з’явитися тріщини та мікротріщини. На такому етапі проблему простіше виправити, тому не затягуйте з візитом в наш автосервіс, для повної діагностики рами вашого позашляховика.

  Повністю відновимо геометрію рами вашої машини, а це означає, що відновляться показники надійності та міцності. Пам’ятайте, що безпека на дорозі – найголовніше.

  Ми гарантуємо вам якісне проведення всіх необхідних послуг від діагностики до ремонтно-відновлювальних робіт. Iron Service у Києві – це автосервіс з найкращими майстрами, які люблять свою роботу та з радістю допоможуть вам. А спеціалізоване обладнання, яким оснащене наше СТО, допомагає нам проводити всі послуги бездоганно і на професійному рівні.

  Чекаємо на вас у  Iron Service в місті Київ. Довірте свій автомобіль нам, і ми вас не підведемо!

  +38 (096) 519-69-69