Заміна блока зчеплення Power Shift

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Заміна блока зчеплення Power Shift

  Термін служби блоку зчеплення Powershift залежить від експлуатації автомобіля та манери водіння. Не слід забувати, що при їзді в місті блок зчеплення зноситься швидше. Більш тривалу експлуатацію забезпечить використання зчеплення в міжгороді.

  Коли ж потрібна заміна Powershift? Це необхідно при низці безлічі причин. Давайте розберемося. Однією з причин є протікання рідини на АКПП. Потрібно відразу звертатися в СТО Iron Service на діагностику та усунення несправностей. Наступна причина – це складнощі у перемиканні передач. Так само причиною поломки може свідчити підвищення обертів двигуна, але при цьому швидкість залишається незмінною.

  За будь-якої некоректної роботи АКПП рекомендуємо відвідати наш сервіс. Наші спеціалісти беруться навіть за найскладніші завдання. Iron Service оснащений найновішим спеціалізованим обладнанням, за допомогою якого можна виявити приховані несправності.

  Як зрозуміти, що блок зчеплення на межі зносу?

  • Дивний шум або стукіт при русі;
  • коробка передач стала підвисати, перемикання передач стало проблемним;
  • пробуксування дисків, внаслідок чого потужність машини просідає;
  • ривки, смикання при розгоні.

  Якщо ви помітили хоч одну вище перелічену проблему, скоріше приїжджайте до нас для вирішення всіх неполадок. Адже їх простіше та дешевше усунути на піку походження, інакше ця несправність потягне за собою низку інших проблем. Наші високопрофільні фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, запропонують найвірніший план вирішення проблеми, що виникла.

  Обслуговуючи свій автомобіль у СТО Iron Service, ви збільшуєте термін експлуатації свого автомобіля на довгі роки. Ми зможемо допомогти вам у будь-якому питанні, швидко та з гарантією якості.

  +38 (096) 519-69-69