Заміна гальмівних колодок

Замена колодок СТО
Замена колодок СТО

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Заміна гальмівних колодок в Києві

  Тривалість служби гальмівних колодок безпосередньо залежить від їх якості, поведінки водія на дорозі, а також стану всієї гальмівної системи. Як правило, передні колодки тримаються 30-40 тисяч кілометрів пробігу, а задні близько 70-80 тисяч кілометрів, за умов, якщо водій дбайливо ставиться до свого автомобіля. Стартувати необхідно плавно, не слід зловживати гальмуванням під час їзди, зупинки слід робити плавно.

  Якщо водій віддає перевагу агресивному стилю водіння, не береже своє авто, то термін служби колодок скоротиться в два або три рази. Колодки зітруться значно швидше. Наш авто-сервіс виконує повний комплекс діагностичних і ремонтних послуг з можливістю як відремонтувати вийшовший з ладу елемент, так і повністю його замінити.

  Ми гарантуємо якісне виконання замовлення досвідченими майстрами з високою кваліфікацією. Подбайте про безпеку всіх учасників руху і своєчасно пройдіть техобслуговування.

  Коли слід міняти гальмівні колодки

  Гальмівні колодки слід міняти не тільки за умови їх пошкодження. Компонент потребує заміни в разі зміни гальмівних дисків, оскільки ці комплектуючі змінюються разом. Тобто, якщо прийшли в непридатність диски, відповідно, доведеться міняти і колодки, навіть якщо ті перебувають в справному стані.

  Як визначити, що гальмівні колодки несправні? 

  Сучасним автовласникам набагато простіше, оскільки в більшості випадків нові автомобілі оснащені датчиками, які сигналізують про знос колодок. Виробник встановлює певний рівень зносу, і як тільки він буде досягнутий, водієві тут же надійде сигнал на приладову панель. Але датчик не завжди вказує, яка саме з колодок (задня або передня) потребує заміни.

  Приїжджайте до нас на діагностику, і наші фахівці винесуть вердикт – яка саме пара підлягає заміні. Сповістити про проблему також може «Скрипун» – спеціальна насадка, яка видає характерний звук при зносі колодок. Правда, нові колодки теж можуть видавати скрипи – це пов’язано або з неякісними комплектуючими. 

  Якщо вас цікавить заміна гальмівних колодок в Києві, звертайтесь до нашого СТО Irone Service.

  Ознаки ушкодження гальмівних колодок

  У ряді випадків датчики, які подають сигнал про поломку, а також пластини, не спрацьовують, не дивлячись на те, що колодки прийшли в непридатність. В цьому випадку необхідно звернути увагу на ряд ознак, які свідчать про несправності:

  • збільшення гальмівного шляху;
  • машина починає гальмувати невпевнено, проявляється нехарактерне поведінка;
  • педаль гальма підпружинює, провалюється;
  • гальмо стоянки слабшає.

  Перераховані симптоми не завжди є свідченням поломки колодок. Причина може критися в кінці робочого строку гальмівної рідини, яка не зазнала своєчасної заміни. Також подібне може відбуватися внаслідок поломки вузлів гальмівної системи. Подібна поведінка машини в будь-якому випадку свідчить про те, що потрібно терміново їхати на СТО, в іншому випадку ймовірність того, що гальма не спрацюють вчасно, ставши причиною ДТП, з кожним днем зростає.

  Наш автосервіс якісно і в стислі терміни робить заміну гальмівних колодок, а також надає будь-які інші види технічного обслуговування автомобілів різних марок. На всі види робіт надається гарантія.

  Ціна заміни гальмівних колодок

  Заміна гальмівних колодок

  від 200₴

  Залишити заявку

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   +38 (096) 519-69-69