Заміна гранат і піввісей автомобіля

Замена гранат и полуосей
Замена гранат и полуосей

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Заміна гранат і піввісей автомобіля

  Шарнірний вузол, який в народі називають «гранатою», професійною мовою звучить як шарнір рівних кутових швидкостей – ШРУС. Граната розміщена в ходової частини авто і виконує важливу функцію передачі крутного моменту від трансмісії до направляючого колеса. Крім цього за допомогою ШРУСа обертальні рухи передаються від однієї піввісі до іншої.

  З чим пов’язана несправність ШРУСа?

  ШРУС може вийти з ладу через потрапляння в нього частинок пилу або ж всіляких забруднень. Подібних неприємностей можна уникнути, якщо вчасно проходити техобслуговування. Під час ТО фахівець перевірить пильовики і відзначить, наскільки хороший стан ці елементи мають в даний момент.

  Пильник – це гумовий чохол, який може бути пошкоджений. Для перевірки до упору вивертається рульове колесо, після чого визначається місце знаходження ШРУСа. Якщо гофрована гумка не демонструє деформацій, навколо неї відсутні сліди мастила, значить, пильовик вважається цілим.

  Якщо ж цілісність чохла порушена, необхідно встановити новий. В іншому випадку в деталь будуть проникати забруднення. Це загрожує швидкою поломкою гранати. У нашому автосервісі швидко і з високим професіоналізмом здійснять заміну всіх несправних деталей, в тому числі зроблять заміну ШРУСа.

  Ознаки несправності ШРУСа (гранати):

  • поява характерного тріску, який чується, коли кермо різко обертають до упору;
  • виникнення хрускоту при поворотах;
  • автомобіль рушає з місця ривками;
  • поява шуму з-під коліс.

  Оскільки граната є одним з основних рухомих вузлів, на неї припадає величезне навантаження. У порівнянні з сайлентблоками і опорами він служить досить довго. Проте, іноді цей елемент виходить з ладу і установку нового можна довірити тільки автослюсарям з відповідним досвідом.

  Вам потрібна заміна гранат і піввісь автомобіля? У нашому автосервісі є всі необхідні інструменти для якісної заміни деталей. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, а в нашому штаті присутні виняткові професійні майстри, які в короткі терміни і з високим рівнем якості готові обслужити ваш автомобіль.

  Перед заміною деталі, наші фахівці здійснюють багаторівневу перевірку, яка надає повну картину про стан автомобіля. Всі запчастини у нас в наявності, а наші майстри виконають монтаж швидко і за оптимальною ціною.

  Якщо вам необхідна заміна гранат і піввісей автомобіля – ми чекаемо Вас в Києві в Iron Service.

  Вартість заміни

  Заміна гранат і піввісів

  від 350₴

  Залишити заявку

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   +38 (096) 519-69-69