Заправка кондиціонера

Залишити заявку

Заповніть заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

  Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

  Заправка кондиціонера в Києві

  Кондиціонер в автомобілі – це просто необхідність комфортного пересування. Коли на вулиці спека, без нього просто нестерпно перебувати в машині і будь-яка подорож псує настрій. Ця диво-техніка допоможе вам контролювати не тільки температуру в автомобілі, а й мікроклімат, рівень вологості і навіть позбавить салон сторонніх запахів. Трапляється і таке, що кондиціонер потребує ремонту або діагностики.

  Iron Service з радістю надасть вам усі перераховані вище послуги у м. Київ. Наші досвідчені майстри професійно, швидко та якісно вирішать будь-яку проблему.

  Найчастіше до нас звертаються з витоком холодоагенту. Нове та спеціалізоване обладнання дозволяє заправити кондиціонер протягом години, а то й швидше.

  Заправка автомобільного кондиціонера у Києві

  Найголовніше це, звичайно, ретельна і точна діагностика, яка покаже причину поломки. За необхідності наші майстри виробляють заміну деталей для коректної роботи системи кондиціювання. Після цього кондиціонер заправляють за допомогою нових, автоматизованих станцій.

  Якщо ви хочете, щоб кондиціонер у вашому авто працював якомога довше не доставляючи вам неприємних сюрпризів, радимо довірити цю справу нам. Адже лише спеціалісти зможуть грамотно підібрати холодоагент саме для вашої моделі транспортного засобу.

  Iron Service – це якість, багаторічний досвід та надійність!

  Ми готові надати вам такі послуги:

  • повна діагностика системи кондиціювання за допомогою сучасного обладнання;
  • заміна фільтрів;
  • очищення радіатора;
  • усунення витоку фреону;
  • ремонт та заміна деталей системи.

  Чи часто доведеться заправляти кондиціонер у вашому авто?

  Наприклад, у вас новий автомобіль, який ви вчасно перевіряєте і обслуговуєте від «А до Я». У такому разі систему кондиціювання заправляють раз на 2-3 роки. Якщо ви активний автомобіліст і майже весь свій час проводите за кермом, то не забувайте частіше показувати вашу ластівку майстрам СТО.

  Як зрозуміти, що час заправляти систему?

  • Ви відразу це зрозумієте за температурою повітря, яке буде не таким вже холодним, а іноді й зовсім теплим;
  • Немає характерного клацання муфти. А все через недостатню кількість фреону. Відповідно, немає тиску. Підсумок: кондиціонер не зможе обслуговувати ваше авто;
  • Часта проблема – це витік холодоагенту. Зрозуміти це можна з плям маслянистого характеру на деталях машини. При витіку рівень фреону знижується до мінімуму, що призведе до зупинки системи;
  • Якщо раптом система почала перегріватися – це дзвіночок звернутися до фахівців і не чекати поки пристрій остаточно вийде з ладу.

  У жодному разі не заправляйте кондиціонер самостійно.

  Це здається, що заправити систему простіше простого. Заправка кондиціонера це багатоетапний процес. Обслуговувати пристрій має лише спеціаліст. Майстер підбере точне дозування холодоагенту та мастила під вашу модель авто. Якщо знехтувати цими моментами, можна зашкодити компресору кондиціонера. А це найцінніша та найдорожча деталь у ньому.

  У справному стані витрата фреону приблизно дорівнює 10% на рік. Якщо ви виявили більшу витрату холодоагенту – це привід звернутися до нас у Iron Service за діагностикою та усуненням проблеми.

  Для того щоб кондиціонер працював як годинник, він повинен пройти цілий ланцюжок етапів: діагностика, герметизація, відкачування холодоагенту з кондиціонера, вакуумування, заливка масла, а потім заправка фреоном.

  Після всіх маніпуляцій система кондиціонування запускається на максимум для перевірки на справність.

  Кондиціонер – просто незамінний у будь-якому автомобілі. Ми допоможемо зробити ваші подорожі комфортними.

  Якщо вам потрібна заправка кондиціонера в Києві, звертайтесь у наше СТО Iron Service і ми зробимо все у кращому вигляді з гарантією якості.

  Вартість послуги

  Діагностика кондиціонера

  500₴

  Заправка кондиціонера

  від 500₴

  Залишити заявку

  Залиште заявку і наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.

   Коли ви натискаєте кнопку "Надіслати заявку", ви приймаєте політику конфіденційності сайту

   +38 (096) 519-69-69